Laita ammattilaiset asialle

Työllistämme keskimäärin 20 rakennusalan ammattilaista ympäri vuoden.

Hannu Lahikainen

hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja                                   Puh. 040 767 2927            hannu.lahikainen@rakennuslahikainen.fi

Simo Wuorinen

varatoimitusjohtaja, rakennustekniikka
Puh. 044 019 0552
simo.wuorinen@rakennuslahikainen.fi

Jussi Rautalahti

projektipäällikkö                                Puh. 040 684 1770 jussi.rautalahti@rakennuslahikainen.fi

Satu Suutari

toimisto/reskontra/henkilöstöhallinto Puh. 040 767 2927 satu.suutari@rakennuslahikainen.fi

Sami Kemppainen

rakennusteknikko                              Puh. 040 197 3715 sami.kemppainen@rakennuslahikainen.fi

Jarkko Kämäräinen

työnjohtaja, maalaus                      Puh. 040 181 2133 jarkko.kamarainen@rakennuslahikainen.fi

Mikko Warin

työnjohtaja, rakennus                   Puh. 045 634 0444 mikko.warin@rakennuslahikainen.fi

Laskutus yhteystiedot

Rakennus Lahikainen Oy Y-1945210-3

Verkkolaskutusosoitteet

OVT-tunnus: 003719452103 Operaattori: OpusCapita Group Oy Välittäjätunnus: 003710948874

Paperilaskutusosoite

Rakennus Lahikainen Oy PL 26456 00063 LASKUNET

Sähköpostilaskutusosoite

RakennusLahikainenOy.FI.P.108039-9@docinbound.com HUOM! Laskujen tulee olla sähköpostin liitteenä PDF-muodossa. Yhdessä sähköpostissa saa olla maksimissaan 10 liitettä ja liitteen maksimikoko voi olla 10 Mb. Yksi liite tulkitaan aina yhtenä laskuna ja muita PDF-muodossa olevia liitteitä ei käsitellä.

Ostamme tontteja

Olemme kiinnostuneita ostamaan hyvillä pakoilla sijaitsevia teollisuus-, liiketila- sekä asuinrakentamiseen soveltuvia tontteja. Jätä yhteystietosi oheisella lomakkeella ja liitä mukaan lyhyt kuvaus tarjolla olevasta tontista. Olemme sinuun yhteydessä. Voit olla meihin yhteydessä myös puhelimitse.

Haluatko mukaan?

Meillä työskentelee ammattitaitoisia ja oikealla asenteella varustettuja rakennusalan ammattilaisia. Arvostamme hyvinvointia ja terveellistä elämäntapaa. Jätä hakemus oheisella lomakkeella ja olemme sinuun yhteydessä. Voit olla meihin yhteydessä myös puhelimitse.

Ota yhteyttä

13 + 12 =

Sijainti kartalla